Мікродобрива

Ми працюємо виключно з оригінальними продуктами провідних світових компаній

Основним джерелом живлення для рослин є мінерали, розчинені у воді та грунті. Цей факт сьогодні очевидний, але колись відкриття мінеральних добрив вчинив переворот в сільському господарстві. З того моменту землеробство перетворилося в індустрію, націлену на отримання максимального врожаю з обмежених площ.

Мікродобрива- це добрива, які містять мікроелементи необхідні рослинам в дуже маленьких кількостях.

Звичайна грунт містить необхідні поживні елементи, але їх може бути недостатньо для інтенсивного росту рослин. Без мінеральних добрив домогтися значних врожаїв вкрай складно, існує межа, «переступить» яку гноєм торфом або перегноєм просто неможливо. Крім того, обсяги природних добрив і складність їх внесення в грунт на великих площах роблять нерентабельним вирощування будь-якої культури.

Використання мінеральних добрив дозволяє різко підвищити врожайність будь-якої культури, однак рішення про їх використання повинно бути обгрунтовано. Неправильно підібране добриво може привести до зворотного ефекту, знизити врожайність і зробити грунт малопридатним на кілька років.

Компанія АгроРось пропонує своїм клієнтам високоякісні препарати від кращих світових виробників. Наші менеджери допоможуть з консультацією, заснованої на реальному досвіді застосування пропонованого продукту, так як всю продукцію ми апробовуємо на наших землях.

Наименование Упаковка, л/кг
Класические продукты
1Вуксал Борон10
2Вуксал Кальций10
3Вуксал Комби Плюс10
4Вуксал Макромикс10
5Вуксал Грейн10
5Вуксал Микроплант10
Протравители семян
6Вуксал Териос 10
7Терриос Цынк
9Вуксал СоМо 151
БИО продукты
10БИО Аксафол10
11БИО Аминоплант10
12Био Аминокал20
Монопродукти
13Вуксал Zn10
14Вуксал Cu10
15Вуксал Mn10
16Вуксал Fe10