Про компанію

img

Компанія АгроРось

«АгроРось» - товариство, що займається виробництвом і реалізацією високопродуктивного посівного матеріалу зарубіжної і вітчизняної селекції, постачанням оригінальних засобів захисту рослин виробництва провідних компаній світу і всіх видів мінеральних добрив та добрив для позакореневого підживлення по всій території України.

Компанія розпочала свою діяльність в 1994 році і за час свого існування зайняла одне з провідних місць на українському ринку засобів хімічного захисту рослин, насіння сільськогосподарських культур та сільськогосподарської техніки.

Головний офіс компанії знаходиться в історичному місті Корсунь-Шевченківський Черкаської області в центрі України. Це дозволяє підтримувати ділові контакти майже з усіма областями нашої держави.

ТОВ “АгроРось” являється одним з основних дистриб’юторів таких відомих виробників засобів захисту рослин як “Сингента” (Швейцарія), “БАСФ” (Німеччина), “Байєр КропСайєнсес” (Німеччина), ФМСі (США), “Дюпон” (США), “Кемтура” (Великобританія), “Кемінова“ (Данія), “Аріста” (Японія), “Нуфарм” (Австрія) та інших.

Тісна співпраця по реалізації та виробництву високоврожайного посівного матеріалу злакових, технічних та олійних культур пов’язує підприємство з “Лембке”, ”Сингента”, ”Піонер”, ”Монсанто”, ”ЗААТБАУ”, ”Лімагрейн”, ”Заатен Уніон”, ”Євраліс”, ”Коссад Сіменс”.