Команда

img

Євич Петро Петрович

Народився 14 травня 1957 року  у селі Багва Маньківського району Черкаської області.  У 1979 році закінчив Уманський сільськогосподарський інститут, за  спеціальністю «Вчений-агроном»; у 2005 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України, спеціальність – «Магістр державного управління». З 1980 по 1982 рр. працював головним агрономом колгоспу ім. Суворова в селі  Баштечки, Жашківського району. З 1982 по 1986 роки присвятив службі в органах державної безпеки. 1986 – 1991 рр. – перший секретар Корсунь-Шевченківського райкому комсомолу. 1991 – 1993 рр. – агроном регіонального центру агрофірми «Зоря» Рівненської області. 1993 – 1994 рр. – головний інспектор митного поста «Канів» Черкаської митниці. 

З 1994 року особиста біографія Петра Петровича тісно переплітається з біографією його творіння - компанії АгроРось. Саме в 1994 році почала свою діяльність молода компанія АгроРось, в якій працювали всього 12 осіб, компанія сфокусувалася на обслуговуванні інтересів аграрного бізнесу: на продажу якісного насіння і ЗЗР. Головним завданням було  допомагати компаніям, зайнятим у рослинництві, підвищувати ефективність обробки ґрунту. “Ми з самого початку стали працювати з компаніями, що пропонують орігінальний продукт” каже Петро Євич. В цей же час АгроРось почала  збирати власний земельний банк. На перших порах орендували 2000 га полів в Черкаській області. Адже для того, щоб надавати якісні консультації своїм клієнтам, спеціалісти мають повністю орієнтуватися в продукті. А найкраще це може забезпечити  лише власний практичний досвід. 

За роки свого розвитку компанія АгроРось чесно заслужила репутацію надійного партнера, для якого клієнти є перш за все товаришами і друзями. Далі на шляху було створення найсучаснішого митно-ліцензійного складу відкритого типу,заснування  СТОВ «Агрофірма «Агрорось», що розпочала розвиток нового напряму роботи компанії – насінництва, відкриття навчального агроцентру Сингента-АгроРось, придбання спеціалізованих складів з залізничними під’їздами, створення сучасної свиноферми з європейскими технологіями, запуск сучасного зерносушильного комплексу.

Усіх результатів вдалося досягти саме завдяки сильній особистості засновника компанії та його умінню зібрати навколо себе команду професіоналів своєї справи. Команду тих, для кого робота — дійсно в задоволення, хто прагне постійного професійного та особистісного розвитку, команду, відносини в якій побудовані на основі чесності, поваги та взаємної допомоги. «Взагалі, все можливо завдяки колективу, кожному менеджеру, фахівцю, працівнику АгроРосі. Ми пишаємося своїми людьми», - каже Петро Петрович.