LEMBKE - сучасне підприємство з практично вже 120-річною історією. Спеціалізація підприємства - селекція і виробництво нових високоврожайних гібридів і сортів ріпаку, зернобобових і кормових культур.

Починаючи з 1990 р NPZ-LEMBKE проводить активну діяльність на українському ринку. Випробування нових сортів ріпаку в кліматичних умовах України було одним з основних напрямків в перші роки діяльності. На даний момент пройшли випробування в рамках Державної Сортової служби України з випробувань та охорони сортів рослин, внесені до Реєстру сортів рослин України і, таким чином, дозволені для реалізації понад 20 високоврожайних сортів і гібридів NPZ-LEMBKE.

Нової сферою діяльності NPZ-LEMBKE стало, починаючи з 1998 р, ліцензійне виробництво високоврожайних сортів зернових і зернобобових культур на базі деяких українських аграрних підприємств, які спеціалізуються на виробництві насіння.

Технічні передумови для виробництва і підготовки посівного матеріалу відповідають у цих підприємств європейським стандартам, таким чином,  вироблений посівний матеріал має найкращі показники якості.
Наші партнери

компанії з якими ми працюємо
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img