Saaten union

Партнери

Saaten union GmbH засновано в 1965 р. асоціацією семи середніх селекційних компаній з більш як 100 річним досвідом роботи. Компанія створює енерго-ефективні та здорові сорти, призначені для Європейських районів рослинництва. Секрет успіху Saaten union GmbH  ґрунтується на практичному досвіді,  технологічному лідерству та безпрецедентному генетичному різноманіттю більш як 40 сільськогосподарських зернових культур.

Компанія займається прибутковими культурами, але більшість сортів зернових пристосовані до певних регіонів. Saaten union GmbH  бере інновації з найбільш різноманітних районів і ефективно комбінує їх одну з іншою. Це дозволяє використовувати сучасну генетику для досягнення розширення і підтримки ротації рослин. Компанія добре відома партнерам за її інновації, наприклад, розвиток гібридів чи створенню зернових, кліматично пристосованих до різних Європейських широт.

«Наш логотип „Селекція - це основа!” визначає нашу стратегію тому, що насіння найбільш основний елемент для постачання людству сортів для продовольства та поновлювальних ресурсів. Ми хочемо зробити наш вклад у формуванні майбутнього відповідальним і пристосованим шляхом. Ми працюємо сьогодні на сортах завтрашнього». Команда Saaten union GmbH
Наші партнери

компанії з якими ми працюємо
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img